V létě je osvědčeným lákadlem na zákazníky točená zmrzlina

Také si pamatujete, jak se vám v dětství rozzářily oči, když jste spatřili stroj na točenou zmrzlinu? Přáli jste si být zmrzlinářem, nebo si alespoň vyzkoušet natáčení zmrzliny na kornout? Splňte si sen a přilákejte na své koupaliště nebo do bistra více zákazníků. Točená zmrzlina je stále hitem!

Číst dál...

Zmrzlinový stroj na točenou zmrzlinu vám může přilákat nové zákazníky

Máte koupaliště, restauraci nebo bistro a přemýšlíte nad rozšířením podnikání o zmrzlinový stroj na točenou zmrzlinu? Neříkáme, že kopečková a nanuky nejsou dobré, ale točená je zkrátka točená! Dopřejte svým zákazníkům neodolatelnou zmrzlinu a spatřete radost v dětských očích.

Číst dál...

Točená zmrzlina vs. kopečková: vyřešme dilema jednou provždy

Chystáte se o letní sezóně přilákat více zákazníků díky prodeji zmrzliny? Jakou ale vybrat? Pojďme společně vyřešit otázku: Je lepší volbou točená zmrzlina, nebo kopečková?

Číst dál...

Vyplatí se zmrzlinový stroj spíše koupit, nebo pronajmout?

Chcete začít s prodejem točené zmrzliny, ale nevíte, jestli se vám to vyplatí? Pojďme se pokusit vyřešit dilema začínajících zmrzlinářů a zmrzlinářek, jestli si mají zmrzlinový stroj koupit, nebo raději jen pronajmout.

Číst dál...

Nevíte si rady? Potřebujete poradit?

Copyright © 2020 Zmrzlinový stroj. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.
Tato stránka používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Jejím používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Více informací.